У волі-сила

22 Грудня 2014

20 грудня 2014 року на базі Державного навчального закладу «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» було проведенно рекреаційні ігри серед інвалідів різних нозологій м. Харкова «У волі-сила».

Змагання були особистими і проводилися окремо для чоловіків та жінок, формуючись по дивізіонам (в залежності від рухової активності).

Вихованці нашого навчально-виховного комплексу теж із задоволенням та спортивним азартом взяли участь у цих іграх. До них долучилися хлопчики та дівчатка 9 і 10 класів. Наші учні дуже майстерно грали в баскетбол, бочче та футбол, набираючи незліченну кількість балів.

За свою талановиту спортивну гру наші діти були відзначені дипломами за перші, другі й треті місця у кожній номінації.

А за підсумками всіх ігор Блошенко Анастасія та Попадюк Олексій отримали золоту та бронзову медалі відповідно.

Вітаємо переможців!