«Три апельсини» до Дня Святого Миколая

17 Грудня 2021

Традиційно напередодні Дня Святого Миколая та Нового року на базі Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбуваються вистави за участю творчих колективів Палацу. Ми дуже раді, що для вихованців закладів освіти обласного підпорядкування є можливість безкоштовно відвідувати такі дивовижні вистави.

17 грудня 2021 року молодші учні Комунального закладу «Харківська спеціальна школа №5» Харківської обласної ради отримали справжнє задоволення від вистави-мюзиклу «Три апельсини» за мотивами однойменного твору К. Гоцці. Підготовлена вихованцями Палацу, народним художнім колективом дитячого театру «Сорванци», казка підкорила серця глядачів незвичайним сюжетом і одразу викликала симпатію до головних героїв: зачарованого закляттям злої чаклунки принця і його вірного товариша, королівського блазня. Саме завдяки їх дружбі та умінню спільно долати будь-які перешкоди і були знайдені ті самі таємничі три апельсини.

Яскраві костюми і талановиті виконавці, чий виступ не залишив байдужим жодного, принесли позитивні емоції і бажання ще раз відвідати улюблений всіма харків’янами Палац дитячої та юнацької творчості. Дякуємо організаторам цього заходу за можливість ще раз поринути у світ улюблених казок і відчути святкову атмосферу новорічних свят!