Тиждень «Протидії торгівлі людьми»

19 Жовтня 2018

З 16 по 19 жовтня 2018 р. в нашому навчально-виховному комплексі проходив тиждень «Протидії торгівлі людьми». У рамках тижня психологом навчального закладу було заплановано та успішно проведено ряд заходів, спрямованих на забезпечення високого рівня обізнаності й обачності учнів середньої та старшої школи у питаннях торгівлі людьми.

З метою виявлення попереднього рівня обізнаності наших вихованців з проблемою, 16.10.2018 у закладі було проведено анкетування учнів 8-12 класів, за результатами обробки відповідей до якого виявилося, що значний відсоток дітей знають про торгівлю людьми дуже поверхово. Тож 17.10.2018 у актовій залі НВК було проведено єдиний урок «Протидії торгівлі людьми» з учнями 5-12 класів та відбулася демонстрація фільму «Станція призначення – ЖИТТЯ», який наочно продемонстрував актуальність проблеми торгівлі людьми для молоді України. Наступного дня психолог закладу організувала обговорення вражень від заходу у малих группах. Виявилося, що завдяки пояснювальній лекції та застережному фільму наші вихованці відкрили для себе, що торгівля людьми має багато проявів, часом навіть непомітних одразу. На завершення тижня учням було запропоновано пройти підсумкове анкетування, яке показало значно кращий рівень обізнаності з цим питанням.

Сподіваємося, що нашим дітям ніколи не загрожуватиме проблема торгівлі людьми, та все ж отримані знання можуть стати порятунком у разі виникнення ризикових ситуацій, адже сучасне рабство охоплює багато відсотків українських заробітчан.