Тиждень педагогічної майстерностівчителів трудового навчання та керівників гуртків

18 Жовтня 2019

У Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа №5» Харківської обласної ради на 2019/2020 навчальний рік з 15 жовтня по 18 жовтня 2019 року пройшов тиждень педагогічної майстерності вчителів трудового навчання та керівників гуртків.

15.10.2019 р. учні 5-12 класів взяли участь у конкурсі «Поле-чудес», де в ігровій формі отримали нову інформацію про найбільш актуальні у сучасному світі професії.

16.10.2019 р. проведено майстер-клас з виготовлення вареників – цьогоріч ліпити справжні українські вареники навчилися вихованці 5-го і 9-го класів. А для учнів 1-4 класів відбувся конкурс-гра «Майстерна Україна», під час якого діти збагатили свої знання про традиційні символи України, образи яких можна побачити в роботах талановитих народних майстрів декоративно-прикладного мистецтва.

17.10.2019 р. кращі знавці українського прикладного мистецтва з 5-12 класів змагалися у першості з проходження квесту «Подорож ремеслами», під час якого було розгадано чимало кросвордів, ребусів, головоломок і шарад за вищевказаною темою. Найочікуванішою подією для учнів середніх класів стала тематична екскурсія до ХНАТОБу «За лаштунками театру» – головний театр міста відкрив свої таємниці щодо рухових механізмів сцени, створення декорацій і костюмів, гримування і підготовки артистів до оперних та балетних вистав.

18.10.2019 р. пройшов конкурс юних конструкторів із 6-7 класів «Будинок моєї мрії».

Наприкінці тижня педагогічної майстерності вчителів трудового навчання та керівників гуртків було підведено підсумки та нагороджено активних учасників і переможців всіх вищезгаданих заходів.