Тиждень педагогічної майстерності вчителів трудового навчання та керівників гуртків

19 Жовтня 2016

19 жовтня 2016 року у рамках тижня педагогічної майстерності вчителями трудового навчання та керівниками гуртків проведено чимало захоплюючих заходів.          Конкурс-гра «Веселий майстер» (відп. Лупандіна В. М., Кравченко Н. Д., Лемішко В. П., Моісеєва-Літовченко Л. А., Шаталова М. О., Крнєєва Л. В.), де учні 5-12 класів, об’єднані в команди,  «мандрували» по «країнам-майстерням» і на кожній станції перепочинку виконували будь-які завдання з різних видів трудового навчання (з бісероплетіння,  кулінарії, писанкарства, домоведення…) та гурткової роботи. Найбільший інтерес викликала станція «Танцювальна» та «Модельне агенство», де треба було змоделювати, продемонструвати і описати «зшитий» з наданих Майстринею клаптиків тканини «модний лук». Переможці конкурсу-гри «Веселий майстер» обиралися за кількістю отриманих під час мандрівки балів.

Конкурс-гра «Майстерна Україна» (відп. Кравченко Н. Д., Єгоренкова Л. В., Нікітюк Г. В.). Тут учні 1-4 класів збагатили свої знання про традиційні символи України, образи яких можна побачити в роботах талановитих народних майстрів.

Конкурс-гра «Поле-чудес» ідп. Онілов А. І., Корнєєва Л.В.). Знайома всім гра цього разу перетворилася для учнів 5-12 класів у нове інформаційне джерело щодо народних ремесел Харківської області.

Дякуємо організаторам та учасникам за такий насичений цікавими заходами день!