Тиждень педагогічної майстерності вчителів початкових класів та індивідуальної слухової роботи

29 Лютого 2016

Згідно з річним планом роботи КЗ «ХС НВК» Харківської обласної ради на 2015-2016 навчальний рік з 22.02.16 по 26.02.16 було проведено тиждень педагогічної майстерності вчителів початкових класів та індивідуальної слухової роботи.

23.02.2016 вчителькою 4-го класу В. В. Олійник був проведений відкритий урок з читання на тему: Легенда “Материнські сльози.” Вчителька чітко дотримувалася всіх етапів уроку, при ознайомленні з текстом використовувала наочність. Діти засвоїли нові слова, добре відповідали на запитання, організовано працювали в парах.

У першому класі 24.02.2016 відбувся відкритий урок з української мови на тему: «Звуко-буквений аналіз слів. Склад. Перенос слів». На уроці було багато різноманітних цікавих видів роботи: дидактичні ігри, практичні завдання, динамічна пауза, розгадування ребусів, самостійна робота. Вчителька Н. А. Ковальова доцільно і ефективно використовувала наочність та ТЗН, враховувала індивідуальні особливості учнів. Учні добре засвоїли навчальний матеріал.

25.02.2016 вчителькою підготовчого класу М.М.Назаренко був проведений відкритий урок з розвитку мовлення на тему «Одяг». На уроці були такі види роботи: дидактичні ігри, практичні завдання, розгадування загадки і кросворду, робота в парах.

У 3-му класі 26.02.2016 вчителька Т.В.Єфімова провела відкритий урок з предмету «Я у світі»». Тема уроку: “Правопорушення поширені серед дітей. Відповідальність за них». Вчителька чітко дотримувалася всіх етапів уроку, доцільно і ефективно використовувала наочність та ТЗН, формувала і уміло використовувала діалог між дітьми та вчителем, володіла способами створення проблемних ситуацій.

Всі уроки були проведені на високому методичному рівні.