Тиждень педагогічної майстерності вчителів початкових класів та індивідуальної слухової роботи

2 Березня 2018

Згідно з річним планом роботи КЗ «ХС НВК» Харківської обласної ради  на 2017-2018 навчальний рік з 26.02.18 по 02.03.18 було проведено тиждень педагогічної майстерності вчителів початкових класів та індивідуальної слухової роботи.

Н.А. Ковальова провела конкурс малюнків на тему: «Я люблю свою маму”. Кращі роботи дітей були представлені на шкільній виставці малюнків.

Протягом тижня були проведені такі відкриті уроки з учнями початкових класів.

26.02.2018 вчителькою 1-го класу Т.П. Фроловою був проведений відкритий урок з української мови (розвиток мовлення) на тему: Зима. Ознаки зими. Вчителька чітко дотримувалася всіх етапів уроку, при ознайомленні з текстом використовувала наочність. Урок мав змістовний характер і був проведений у формі презентації. Діти засвоїли нові слова, добре відповідали на запитання, організовано працювали в парах. Урок відповідав всім сучасним вимогам і був проведений на високому методичному рівні.

У 4-му класі 27.02.2018 відбувся відкритий урок з української мови на тему: Змінювання іменників за числами. Під час уроку вчителька Н.Д. Кравченко використовувала  багато різноманітних цікавих видів роботи: дидактичні ігри, практичні завдання, динамічну паузу, розгадування ребусів, самостійну роботу. Учні добре засвоїли навчальний матеріал. Урок був проведений на високому методичному рівні.

28.02.2018 вчителькою 2-го класу М.М. Назаренко був проведений відкритий урок з української мови на тему «Поняття про речення, основні ознаки речення, кількість слів у реченні». Урок пройшов на високому методичному рівні. Вчителька чітко дотримувалася всіх етапів уроку, доцільно і ефективно використовувала наочність та ТЗН, формувала і уміло використовувала діалог між дітьми та вчителем, володіла способами результативного виконання практичних завдань. Мети уроку вчителька досягла.

01.03.2018 відбулося відкрите індивідуальне заняття з РСС та ФВ з ученицею 4-го класу Яременко С. Педагог І.А. Полякова чітко визначила тему – «Транспорт. Автоматизація зв. Ж у словах, реченнях, іграх» – і дотримувалася її протягом всього заняття.

Робота над розвитком мовного дихання, голосу, темпом, чистотою і злитністю вимови проводилася в ігровій формі, з використання яскравої наочності. Практичні завдання на закріплення звуковимови підібрані відповідно віку учня і його індивідуальним можливостям. Доцільно використаний слухомовний тренажер з комп’ютерною програмою «Живий звук».

02.03.2018 у 3-му класі пройшов відкритий урок з математики за темою: Ділення круглих чисел. Розв’язування задач на 3 дії. Серед різноманітних форм роботи, які використовувала вчителька Н.А. Ковальова для досягнення мети уроку, найбільш цікавими для дітей стали комп’ютерні флеш-ігри та інтерактивні завдання. Педагог продемонструвала креативність і сучасний підхід до викладання предмету.

02.03.2018 були обговорені підсумки тижня педагогічної майстерності та визначені напрямки подальшої діяльності методичного об’єднання з метою вдосконалення роботи вчителів та заохочення учнів до більш ретельного вивчення навчального матеріалу.