Тиждень педагогічної майстерності вчителів мови та літератури

1 Лютого 2016

На виконання плану роботи школи на 2015/2016 навчальний рік з 25 січня по 29 січня 2016 року проводився тиждень педагогічної майстерності вчителів мови та літератури, в рамках якого організовано відкриті уроки та позакласні заходи.

Тиждень педагогічної майстерності відзначився різноманіттям тем та використанням інноваційних освітніх технологій.

Урок російської мови в 6 класі, проведений 26.01.2016 вчителем російської мови та світової літератури Белевцовою Ю.П. на тему «Глагол. Правописание –тся, -ться»  був змістовним та цікавим, що сприяло підвищенню грамотності, розвитку умінь, навичок зв’язного мовлення  учнів.  Під час уроку були застосовані різні дидактичні методи навчання: роботу в парах,  робота з картками, особлива увага приділялась дітям, що мають труднощі в оволодінні знаннями.

Цікавим за змістом і нетрадиційним за структурою був урок української літератури, проведений вчителем Осипенко О.П. 28.01.2016 у 9 класі. Тема уроку: «М. Шашкевич «Веснівка». Діяльність «Руської трійці». До уроку учні самостійно готували інформацію про життя і творчість Маркіяна Шашкевича, про учасників цього угрупування.

Вчитель української мови та літератури Север’янова О.А. 28.01.2016 на уроці української літератури в 10 класі велику увагу приділила рисам романтизму у творчості Євгена Гребінки, П. Гулака-Артемовського. Разом з учнями було досліджено поетичні твори митців, проаналізовано художні засоби творів «Рибалка», «Човен». На уроці учні з мережі ІНТЕРНЕТ добирали репродукції картин, якими можна проілюструвати виучувані твори.

Інтелектуальна гра «Розумники й розумниці» для учнів середніх і старших класів, що була проведена 26.01 2016 вчителями методичного об’єднання, викликала інтерес та бажання вивчати рідну мову, поширювати знання про український народ, його традиції та звичаї. Гра проводилась за такими напрямами: грамотність, лексичне багатство, народна творчість, звичаї та традиції.

29.01.2016 були підведені підсумки тижня, обговорені відкриті уроки та заходи, нагороджені переможці.