Тиждень педагогічної майстерності педагогів природничо-математичного напрямку

21 Листопада 2019

З 18 по 21 листопада 2019 року у Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа №5» Харківської обласної радиподовжено серію заходів в рамках тижня педагогічної майстерності педагогів природничо-математичного напрямку.

18 листопада було проведено «Математичний брейн- ринг». Дві команди здобувачів освіти змагалися у своїх знаннях з математики, історії математики, логіки.  Ця математична гра містила знайомі факт, вимагала від дітей проявити логічне мислення, вміння працювати в команді, радіти перемозі не тільки своїй, а й команді супротивника. Динамічна та емоційна гра перетворила уболівальників у граків залу.

19 листопада проведено звітний показ презентацій обох команд-учасниць змагання в проектній діяльності. Завданням тижня було географічні та історичні пошуки за маршрутами мандрівок. Цікава інформація, яскраві слайди та анімаційні ефекти – це перші ластівки віртуальної мандрівки. Змагання тримаватиме.

21 листопада проведено захід «Цікава біологія – Світ під мікроскопом». Здобувачі освіти були активними учасниками занурення у світ тканин та клітин. Чарівний світ під мікроскопом – це надзвичайно цікаве як дорослим, так й малечі.

Дякуємо всім за активну працю!