Тихо осінь ходить гаєм…

23 Жовтня 2018

23 жовтня 2018 року традиційно відбувся конкурс декламаторів, присвячений чудовій, барвистій, яскравій, ласкавій осінній порі. Конкурс проходив у два етапи: відбірковий та фінальний, де взяли участь всі учні навчально-виховного комплексу. Особливо журі вразила малеча. Діти із завзяттям підготували вірші та інсценували їх, використовуючи поряд зі словесною мовою жестову. Жестова мова доповнювала поетичні твори, роблячи їх більш яскравими, емоційними, неповторними, чарівними. Декламування віршів перетворилося на справжнє театралізоване дійство. Хочеться відмітити переможців, які посіли І місце: учні 1-А класу, П’янова Софія, Горяшко Ярослав, Агарков Олексій (2 клас), Куліненко Аліна (3 клас), Черкашина Софія (5 клас), Борщ Артем, Садовничий Денис (6 клас), Валєєв Дмитро, Ткачов Олексій (7 клас), Стадник Федір (8 клас), Чарушин Володимир, Юрченко Євген (9 клас), Шаталова Марія, Нікульшин Марк, Годієнко Дмитро (10 клас). Безліч позитивних емоцій отримали не тільки численні учасники конкурсу, а й педагоги та журі.

Бажаємо подальших успіхів та волі до перемоги!