Технології для людей з порушенням слуху

22 Лютого 2021

22 лютого 2021 року до Комунального закладу «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради завітали незвичайні гості – регіональні представники громадської організації «Громадський рух “Соціальна єдність”» та «Технології для людей». В рамках зустрічі нечуючі дітлахи дізналися про можливості онлайн-перекладача жестової мови, самостійно спробували поспілкуватися за допомогою онлайн-перекладача ЖМ та переконалися в тому, що можуть швидко і зручно обслуговуватися в багатьох установах м. Харкова. Отримали перелік закладів, у яких вже існує ця послуга, та завантажили собі зручний додаток ПЕРЕКЛАДАЧ ЖЕСТОВОЇ МОВИ. Сподіваємось, що цей додаток незабаром стане безкоштовним і спілкування стане ще доступнішим для нечуючих. Завдяки таким людям та сервісам світ стає доступнішим!