Табір «Джерело» відчиняє гостинні двері

3 Червня 2019

3 червня 2019 року в літньому таборі праці та відпочинку «Джерело» при Комунальному закладі «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради був насичений яскравими подіями.

Після ранкових відвідин Комунального закладу «МСДЮСШОР з водних видів спорту Яни Клочкової», де діти під час літніх канікул продовжують удосконалювати навички тримання на воді, до навчально-виховного комплексу завітали студенти Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди. Вони провели інтерактивні ігри і закріпили загальні знання шкільної спільноти про права дітей в Україні – так юні педагоги привітали вихованців закладу з Міжнародним днем дітей і Всесвітнім днем батьків.

Ввечері були підведені підсумки конкурсу на кращий дизайн обіднього столу у шкільній їдальні. Квіти, повітряні кульки, метелики – все це не тільки бавило око, а і підвищило апетит кожного з присутніх на святковій вечері.