Свято Останнього дзвоника-2017

26 Травня 2017

У п’ятницю, 26-го травня 2017 року в навчально-виховному комплексі відбулося свято Останнього дзвоника, який сповістив про закінчення 2016-2017 навчального року всім школярам, а для випускників 10-го та 12-го класів став початком нелегкого шляху в доросле самостійне життя.

З теплими словами поздоровлень до дітей, батьків та педагогів звернулися наші давні і найулюбленіші друзі — куратори зі Служби безпеки України в Харківській області  та шефи з Національного університету цивільного захисту України. Вітаючи всіх зі святом, вони висловили вдячність всім, хто зробив вагомий внесок у важливу справу навчання та виховання дітей, за невтомну працю і постійний творчий пошук, за чуйність і щирість сердець всього педагогічного колективу школи.

У цей радісно-тривожний день, директор навчального закладу Середенко Надія Іванівна підвела підсумки навчання школярів. Традиційно, за успіхи в навчанні, за перемогу в творчих конкурсах багато учнів було відзначено грамотами, дипломами, подяками та цінними подарунками.

Найбільш хвилюючим це свято стало для випускників та їх вчителів. Не стримували своїх почуттів класні керівники Андрєєва О. В. (12 кл.) і Осипенко О.П. (10 кл.). До їх теплих напутніх слів приєдналась і Белевцова І. М., перша вчителька дванадцятикласників. Виступаючі щиро зичили випускникам знайти свою життєву стежину і бажали успіхів у навчанні тим, хто вирішив здобувати подальшу освіту в коледжах і вищих навчальних закладах.

Закінчив святкову лінійку отець Андрій, що є духовним наставником наших вихованців. Він благословив випускників на майбутнє  і щиро окропив святою водою всіх присутніх.

І ось над шкільним подвір’ям пролунав Останній дзвоник… Для випускників цей шкільний дзвоник справді останній. Його малиновий передзвін вирядив їх у самостійну життєву дорогу. Вітаємо вас, випускники! Хай щастить вам!