Свято Останнього дзвоника-2016

26 Травня 2016

У п’ятницю, 27-го травня 2016 року в навчально-виховному комплексі відбулося свято Останнього дзвоника, який сповістив про закінчення 2015-2016 навчального року всім школярам, а для випускників 10-го та 12-го класів став початком нелегкого шляху в доросле самостійне життя.

З теплими словами поздоровлень до дітей, батьків та педагогів звернулися наші давні і найулюбленіші друзі – куратори зі Служби безпеки України в Харківській області  та шефи з Національного університету цивільного захисту України. Вітаючи всіх зі святом, вони висловили вдячність всім, хто зробив вагомий внесок у важливу справу навчання та виховання дітей, за невтомну працю і постійний творчий пошук, за чуйність і щирість сердець всього педагогічного колективу школи.

У цей радісно-тривожний день, директор навчального закладу Середенко Надія Іванівна підвела підсумки навчання школярів. Традиційно, за успіхи в навчанні, за перемогу в творчих конкурсах багато учнів було відзначено грамотами, дипломами, подяками та цінними подарунками.

Найбільш хвилюючим це свято стало для наших дорогих випускників та їх вчителів. Не стримували своїх почуттів класні керівники Пазенкова С. В. (12 кл.) і Корсун С. О. (10 кл.). До їх теплих напутніх слів приєдналась і Ковальова Н. А., перша вчителька дванадцятикласників. Виступаючі щиро зичили випускникам знайти свою життєву стежину і бажали успіхів у навчанні тим, хто вирішив здобувати подальшу освіту в коледжах і вищих навчальних закладах.

Приємно вразив приїзд та виступ начальника Служби безпеки України в Харківській області генерал-майора Пивовара Олександра Вікторовича, який є дуже зайнятою державними справами людиною і водночас самим близьким другом НВК. Після привітання і побажання присутнім гарного літнього відпочинку, мирного неба, міцного здоров’я і найкращих перспектив для випускників, за його наказом прямо перед очі всіх присутніх було внесено найвеличезний зі всіх нами бачених солодкий подарунок – шоколадну мавпу! Зі слів шановного гостя, подібних цій шоколадній красуні є тільки дві і зроблені вони на харківській кондитерській фабриці “Солодкий світ” за ексклюзивним варіантом на заказ. Чи варто казати, як зраділи наші діти?! По закінченні свята, у купі з іншими подарунками від шефів, кожний з дітлахів отримав чималий солодкий шмат якісного чорного шоколаду.

Закінчив святкову лінійку отець Андрій, що є духовним наставником наших вихованців. Він благословив випускників на майбутнє  і щиро окропив святою водою всіх присутніх.

І ось над шкільним подвір’ям пролунав Останній дзвоник… Для випускників цей шкільний дзвоник справді останній. Його малиновий передзвін вирядив їх у самостійну життєву дорогу. Хочеться вірити, що молодим хлопцям і дівчатам їм не забракне сміливості та наполегливості твердо крокувати до обраної цілі, взяти на себе відповідальність за власну долю та долю країни. Тож нехай кожен з них, хто сьогодні покидає рідну школу назавжди, запам’ятає її саме такою – привітною і відкритою. Нехай обличчя улюблених вчителів назавжди залишаться у їх пам’яті, а шкільні уроки вчорашні учні будуть згадувати з задоволенням і приємним теплим почуттям.

Вітаємо вас, випускники! Хай щастить вам!