Свято «Осінь, осінь, осінь…» для учнів середньої та старшої школи

23 Жовтня 2015

Тиждень Золотої осені в навчально-виховному комплексі, такий багатий на цікаві заходи та захоплюючі події, завершують святкові концерти, головними учасниками яких є майже всі діти школи. 22 жовтня свято «Осінь, осінь, осінь…» зібрало в актовій залі учнів 5-12 класів. У концертній програмі було представлено понад 10 основних художніх номерів. Серед них найбільші уподобання глядачів викликали такі: сценка «Ріпка» в сучасній обробці вихованців 5 кл., жестова пісня «Осінь» у виконанні БлошенкоАнастасії (11 кл.), музична сценка «Колобок» від учнів 8-9 кл., жестова пісня «Листья желтые…» у виконанні Чарушина Володимира (6 кл.), гумористична сценка «Дося» від учнів 6 кл.

Несподіваним подарунком для дітей став прихід гостей – студентів Харківського інституту банківської справи Університету банківської справи Національного банку України, наших давніх друзів. Їх святково прикрашений торт полонив своєю незвичайністю кожного, хто сидів у залі. А який же він був смачний!

Краща нагорода для справжнього артиста є щира радість і бурхливі оплески глядачів. Саме так ми віддячили всім, хто підготував таке чудове свято!