Свято Миколая

19 Грудня 2014

19 грудня в нашому навчально-виховному комплексі відбувся феєричний концерт до свята Святого Миколая.

Наші вихованці дуже люблять цей день, яким відкривається цикл новорічних свят, та теплоту і добро, які  він приносить із собою. Тому діти готувалися до цього свята із запалом і натхненням. Концерт порадував глядачів дивовижними танцями та піснями янголят, жестовою піснею про Святого Миколая, показом зимової колекції обрядового одягу театру мод «Аліса». Але найбільше діти зраділи, коли до них на сцену вийшов сам Святий Миколай, щоб привітати їх зі святом і віддячити за гарну поведінку протягом року.

На це свято до нас завітали наші шефи зі Служби безпеки України, Харківського інституту бізнесу та менеджменту, Харківського університету цивільного захисту. Дорогі гості привезли з собою багато теплих слів та побажань, а також подарунків, що стануть у нагоді нашим дітям для їхнього розвитку.

Дуже вразив глядачів акробатичний номер, який привезли у якості подарунку для вихованців нашого закладу працівники Служби безпеки України. Не лише діти, а й дорослі не могли приховати захвату від побаченого.

Дуже дякуємо нашим шефам за візит і цінні подарунки! А дітей ще раз вітаємо зі святом!