Свято дитинства

1 Червня 2017

Сьогодні, 01.06.2017 року у дошкільному підрозділі навчального закладу було проведено свято, присвячене Міжнародному Дню Захисту дітей. Літо – улюблена пора всіх дітлахів, на нього із нетерпінням чекають діти цілий рік. Це пора ігор, сонця, моря, літнього відпочинку. Дошкільнята нашого закладу із задоволенням брали участь в рухливих іграх: «Хто швидше?», «Допоможи зібрати іграшки», «Сонечко і дощик» і «Передай куб». Також діти розповідали вірші та відгадували загадки про літо. Всім дуже сподобалося свято, діти отримали позитивні емоції та подарунки. Свято закінчилося веселим флеш-мобом, під час якого діти танцювали разом з дорослими. Всі присутні отримали  емоційний заряд радості. Свято дуже сподобалося всім присутнім.

До нових зустрічей! Сонячного вам літа!