Святкування Дня захисників і захисниць України

13 Жовтня 2021

З нагоди святкування Дня захисників і захисниць України, дня Покрови Пресвятої Богородиці і Дня українського козацтва, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, у Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа №5» Харківської обласної ради були проведені наступні виховні заходи.

Для дітей початкової школи пройшли «Козацькі розваги». Окрім спортивної естафети хлопчики та дівчата взяли участь у різноманітних конкурсах, спрямованих на відновлення давніх козацьких традицій і розвиток ключових соціально-громадянських компетентностей.

Для юнаків і дівчат 5-12 класів проведено військово-патріотичну гру «Джура» («Сокіл»). Юні козаки проявили свої творчі здібності у конкурсі «Ми – українці!», свою обізнаність і логіку в конкурсах «Козаки-рятівники» та «Ведун», силу в конкурсі з метання гранат, продемонстрували вміння орієнтуватися на місцевості, долати різні перешкоди, швидко розкладати палатки та розпалювати вогонь, а також надавати першу невідкладну допомогу при травмуванні.