Святкування Дня захисника України

12 Жовтня 2015

З нагоди святкування Дня захисника України, який цього року відзначається під гаслом “Сила нескорених”, 12 жовтня, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, у комунальному закладі був проведений конкурс жестової патріотичної пісні.

Учні 5-12 класів дуже ретельно готувалися до конкурсу. Представлені школярами пісні про Україну, про найболючіші теми сьогодення – мир у державі та спокій у родинах, про загиблих у різні часи українських героїв, викликали у всіх, хто сидів у залі бурхливі емоції. Діти виконували обрані ними пісні так, що неможливо стримати сліз. Журі було непросто визначити переможців: кожен виступ вражав і хвилював.

Отже, за результатами конкурсу, переможцями стали:

– в номінації “Відродження традицій” – 9 кл. (композиція «Марш січових стрільців»),

– в номінації “Відкриття конкурсу” – 7 кл. (композиція «Час для добра»),

– в номінації “Вияв громадянської позиції”  – 11-12 кл. (композиція «Мы не хотим войны, мы объявляем мир»),

– в номінації “Пісні війни” – 8 кл. (композиція «Холодний Яр»),

– в номінації “Сонячний виступ” – 6 кл. (композиція «Доброго ранку, Україно!»),

– в номінації “Перший крок” – 5 кл. (композиція «Будь з нами, Будь Українцем!»),

– в номінації “Оптимісти” – 10 кл. (композиція «Ти не один»).