Святкові «миколайчики» від Юлії Світличної, учнів Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради і пластунів

18 Грудня 2018

18 грудня 2018 року Комунальний заклад «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради відвідала голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична. Ці відвідини стали черговим традиційним заходом для підтримки воїнів АТО – напередодні новорічних свят поранені бійці, що лікуються у Харківському військовому шпиталі, отримають смаколики, виготовлені власноруч губернатором, вихованцями закладу та представниками скаутської організації «Пласт».

За словами пластунів, щороку напередодні Дня святого Миколая вони разом з учнями різних шкіл Харківщини випікають близько 150 кг печива. Цього року було обрано саме наш заклад, куди завітало близько 30 скаутів. «Наші вихованці мають порушення слуху, але це не заважає їм бути дуже талановитими дітьми. Вони мають глибоке відчуття прекрасного, тому залюбки взяли участь у такому чудовому заході», – привітала почесних гостей директор школи Олена Мірошник.

Перебуваючи в закладі, Юлія Світлична ознайомилася з умовами, в яких працюють фахівці зі слухової роботи, а також оглянула творчі майстерні, в яких вихованці НВК навчаються писанкарству, моделюванню іграшок-сувенірів, ткацтву, художньої кераміки та петриківському розпису. Також голова ХОДА переглянула театралізований виступ зразкового художнього колективу театру костюму «Аліса» з етнічною колекцією «Забавлянки».

Виготовлені святкові «миколайчики» були передані у Харківський військовий шпиталь.