Святкова зустріч

22 Травня 2015

22 травня 2015 року, на свято Миколая Чудотворця, до нашого навчально-виховного комплексу завітав куратор – Служба безпеки України в Харківській області. Вони привітали вихованців закладу з цим світлим днем.

Варто зазначити, що працівники СБУ давно опікуються нашим закладом і ніколи не оминають увагою дітей.

Вихованці навчально-виховного комплексу з теплотою підготували для гостей святковий концерт. Особливо полонила серця відвідувачів своїми танцями малеча з дошкільного підрозділу. Наші щірі друзі привітали дітей та працівників закладу зі святом та передали до каплички НВК ікону Миколая Чудотворця, а дітлахам – солодощі.

Вихованці теж подарували гостям на згадку про цю зустріч батік з білими голубами миру, який виготовили власноруч.