Святкова зустріч з «Тієнс Україна»

22 Грудня 2015

22 грудня наш навчально-виховний заклад з радістю зустрічав дорогих гостей – представників Корпорації Тяньши на чолі з Генеральним директором ООО «Тієнс Україна» Сі Жуєм.

У 2015 році Корпорація Тяньши відсвяткувала свій двадцятирічний ювілей. Створений нею міжнародний благодійний фонд «Любляче серце», ідеологія якого втілена у девізі «Відчувати любов, створювати любов, передавати любов», бере участь у багатьох суспільних проектах, пов’язаних з благодійністю, екологією та освітою. Робота цього фонду схвалена Асоціацією дружби при Організації об’єднаних націй. Ми пишаємося тим, що Генеральний директор «Tiens Group», компанії, яка є представником Корпорації Тяньши в Україні, відвідує школу вдруге і цей факт можна вважати підтвердженням початку великої дружби між нами на міжнародному рівні.

З моменту першого візиту пройшло близько 3 місяців, але діти одразу впізнали гостя. Сі Жуй відмітив, що посмішки на обличчях дітлахів стали ще відкритішими, а рукостискання старшокласників ще теплішими. Саме ця щирість вихованців НВК робить їх особливими в очах кожного нового гостя та спонукає повертатися до нашої школи знову і знову. Тому зустріч була радісною і приємною для всіх.

На честь Сі Жуя з колегами відбувся святковий міні-концерт, наприкінці якого діти отримали подарунки від компанії «Тієнс Україна». Гості теж не залишилися без пам’ятних дарунків, виконаних талановитими учнями навчально-виховного комплексу власноруч.