Святе Причастя напередодні свята Миколая

11 Грудня 2019

19 грудня Православна Церква святкує пам’ять святителя Миколая, архієпископа Мир Ликійських, чудотворця – одного із самих шанованих в Україні й у всьому світі святих.

11 грудня 2019 року Протоієрей Отець Андрій Несвітайло – священик Святоусікновенського храму, що опікується духовним життям вихованців Комунального закладу «Харківська спеціальна школа №5» Харківської обласної ради, провівсвяте таїнство Причастя для учнів та працівників школи.

Перед тим, як сповідати та причастити всіх бажаючих, Отець Андрій розповів про святого Миколая – великого добродійника для усього християнського світу.«Святий Миколай завжди прийде до вас на допомогу за умови, що серце ваше буде чистим, віра щирою, а бажання праведними», – завершив свою промову Отець Андрій і благословив дітей на майбутнє. Після Причастя отець Андрій з вихователями закладу та старшими учнями відслужив молебень до святителя Миколая чудотворця.