Святе Причастя напередодні свята Благовіщення Пресвятої Богородиці

5 Квітня 2016

5 квітня 2016 року, напередодні свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, отець Андрій, що опікується духовним життям наших вихованців, провів святе таїнство Причастя для учнів та працівників школи.     Перед тим, як сповідати та причастити всіх бажаючих, отець Андрій розповів, що Благовіщення – особливий день, день спогаду і прославлення сповіщення Діві Марії таємниці втілення Бога через неї Архангелом Гавриїлом. Діти  дізнались, що слово “Благовіщення” означає добру, радісну звістку про початок звільнення роду людського від гріха і вічної смерті. В церкві в цей день святять проскури, а господарі в Україні випускають із хлівів тварин, щоб чули  весну.

Після Причастя отець Андрій з працівниками закладу та старшими учнями відслужив Подячний молебень Господу Ісусу Христу і ще раз привітав шкільну спільноту з наступним святом:

– З Благовіщенням! Нехай Господь завжди буде з вами , тоді щастя оселиться у вашому домі. Миру, добра , Божої благодаті вам! Господь віддячить вам за всі добрі справи!