Студенти у гостях

3 Лютого 2015

Другого лютого до нашого навчально-виховного комплексу завітали разом зі своїми педагогами студенти природничого факультету Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди, щоб провести для наших дорогих вихованців захід «Подаруй усмішку дитині». Візитери, які самі скоро стануть педагогами, вже не вперше із задоволенням відвідують наш заклад, набуваючи безцінного досвіду спілкування з дітьми.

Сьогодні гості з університету привезли з собою не лише подарунки (сценічні костюми для шкільних свят), але й веселі рухливі ігри, якими забавляли наших дітей. Вихованці нашого закладу теж підготували невеликий концерт з нагоди такого візиту, а гостям подарували пам’ятні сувеніри, які виготовили власноруч.

Всім присутнім дуже сподобалася така тепла зустріч. Дякуємо гостям за візит та чекаємо наступних спільних заходів!