Спортивне свято в ХОВУФКС

6 Травня 2016

6 травня 2016 року на спортивній базі  Харківського обласного вищого училища фізичної культури і спорту відбулося спортивне свято, присвячене 71-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 71-й річниці завершення Другої світової війни.

У змаганнях прийняли участь збірні команди спортивних відділень ХОВУФКС, команди дитячо-юнацьких спортивних шкіл м. Харкова та Харківської області, команди інтернатних навчальних закладів обласного підпорядкування. Від нашого закладу честь школи поїхали відстоювати учні 4-10 класів.

До програми свята увійшли змагання з туризму, естафетного бігу, міні-турніри з настільного тенісу, футболу, баскетболу, шахів, змагання зі стрільби та спортивного орієнтування. Учасники свята змогли випробувати свої сили в перетягуванні канату, підтягуванні на перекладині та подоланні смуги перешкод. Переможці у всіх видах були нагородженні дипломами та пам’ятними подарунками.

Наші вихованці теж не залишилися без відзнак – у «Смузі перешкод» 6 учнів КЗ «ХС НВК» ХОР здобули заслужену перемогу і зайняли почесне ІІ місце! Ось їх імена: Стріжкова Софія (4 кл.), Пархоменко Яків (8 кл.), Свіріденко Софія (8 кл.), П’янов Давід (9 кл.), Качало Федір (9 кл.), Борох Емілія (9 кл.).

Після закінчення змагань юних спортсменів чекав смачний обід, приготований на справжній польовій кухні.

Ми вітаємо наших переможців і бажаємо їм успіхів у майбутньому!