Спортивне свято до Дня захисника України.

13 Жовтня 2015

За ініціативи вчителя фізичної культури Корсуна Сергія Олександровича 13 жовтня у спортивному залі навчально-виховного комплексу відбулося спортивне свято, присвячене Дню захисника України.

Для молодших дітей 1-4 класів було проведено рухливі ігри, естафети «Не загуби м’яча», «Стрибки в мішках», «Стрибки на скакалці», «Варися, кашо!». А вболівальники, які із задоволенням взяли участь у спортивній вікторині та відгадуванні загадок, додали переможні очки своїм командам.

Для юнаків і дівчат 5-12 класів було організовано змагання з волейболу. В них узяли участь 4 команди: 1-ша команда – діти 5-7 кл., 2-га команда – 8-12 кл., 3-тя команда – педагоги школи. Склад 4-ої команди став для всіх сюрпризом – до змагань приєдналися випускники минулих років. Саме їх гра з досвідченою командою вчителів та вихователів стала найцікавішою для глядачів і суддів!

У запеклій азартній боротьбі за першість довго визначалися переможці, бо кожна з команд має своїх талановитих волейболістів! Але спортивне журі таки визначилося: І місце здобула 2-га команда, ІІ місце розділили між собою випускники школи та педагоги, на ІІІ місці – команда дітей 5-7 класів.

Усі учасники спортивного свята отримали солодощі від адміністрації навчально-виховного комплексу, а переможці були нагороджені почесними грамотами.

І школа знову починає готуватися до нових спортивних зустрічей!