Спортивне орієнтування

16 Листопада 2020

Спортивне орієнтування – це нове, цікаве та захоплююче. Це вид спорту в якому гармонійно поєднуються фізичні, розумові та психологічні якості кожної дитини. Задля всебічного розвитку нечуючих дітей, сьогодні до Комунального закладу «Харківська спеціальна школа №5» Харківської обласної ради завітали незвичайні гості на чолі з тренером зі спортивного орієнтування Володимиром Бондаренко, які довели, що глухі можуть усе! Випускники закладу освіти щиро ділилися з малечею своїм досвідом та надбаннями. На цьому заході дітлахи переконалися, що спортивне орієнтування це універсальний вид спорту, який поєднує у собі відпочинок, спорт, спілкування, подорожі та виховання дисципліни і поваги до навколишнього середовища.

Ми пишаємося нашими випускниками і вдячні за цю незабутню зустріч !