Шевченківські дні в навчальному закладі

11 Березня 2016

З 09 по 11 березня 2016 року в навчально-виховному комплексі були проведені урочисті заходи щодо вшанування пам’яті Тараса Григоровича Шевченка – видатного сина українського народу.

9 березня на загальношкільній лінійці учні  поринули не лише у самобутній, незрівнянний світ поетичного слова Великого Кобзаря, а й ознайомились з неперевершеною спадщиною Шевченка як художника. З цікавістю діти розглянули картини митця, відзначивши  їх тісний зв’язок зі змістом творів.

10 березня серед учнів була проведена вікторина за  поетичними творами поета. Переможцем вікторини став Губа Кирило (7 клас), який продемонстрував найкращі знання творчості Т. Г. Шевченка, відомостей про його життєвий шлях.

Протягом тижня вихователями були проведені години спілкування, під час яких учні ознайомлювались з найцікавішими фактами з біографії поета, висловлювали своє ставлення до поетичних та прозових творів, інсценували уривки з балад, читали найулюбленіші поезії напам’ять, знаходили зв’язок з народною поезією.

Підводячи підсумки, слід зазначити, що підростаюче покоління глибоко усвідомлює актуальність творчості Великого Кобзаря сьогодні та прагне до її подальшого вивчення.