Серпневий педагогічний форум у КЗ «ХС НВК» ХОР

31 Серпня 2017

31 серпня 2017 року в навчально-виховному комплексі відбувся педагогічний форум. Тема форуму: Підсумки роботи педагогічного колективу КЗ «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради за 2016/2017 навчальний рік та завдання на 2017/2018 навчальний рік (презентувала директор закладу Середенко Надія Іванівна).

Під час проведення форуму було продемонстровано слайди зі схемами моніторингу навчальних досягнень учнів комплексу за минулий навчальний рік з різних навчальних дисциплін по всім класам, наведено у вигляді графіків та статистичних таблиць склад педагогічного колективу закладу, успішність його вихованців у навчанні порівняно з минулими роками. Педагоги здійснили детальний аналіз здобутків у навчально-виховній роботі та намітили основні цілі та напрямки роботи на наступний навчальний рік.

Заступник директора з навчальної роботи Кукліна Г. І. виступила з презентацією на тему «Створення адаптованого корекційно-розвивального, практико-орієнтованого середовища для дітей та учнів з особливими фізичними потребами, здатність  довести власним прикладом працювати на користь та процвітання держави» і розповіла про здобуття наступної перемоги вихованців НВК у XI Міжнародному благодійному фестивалі дитячої творчості «Назустріч мрії» у Болгарії, результатом якої стала їх поїздка до китайсько-українського дитячого табору «Діти за мир» у м. Пекін.

Керівник танцювального гуртка Моісеєва-Літовченко Л. А. підготувала доповідь про перебування цього літа наших учнів у УДЦ «Молода гвардія» і перемогу в ХІ Міжнародному фестивалі «Усі ми діти твої, Україно!». Учитель фізичного виховання Корсун С. О. поділився з педколективом щирою радістю за випускників школи минулих років, які здобули золоті і срібні медалі на цьогорічних XXIII міжнародних дефлімпійських іграх у місті Самсун (Туреччина).

Наприкінці форуму було наголошено на необхідності втримувати рівень навчання та виховання у нашому комплексі на належному рівні, розширюючи арсенал методичних знань, викладацьких вмінь кожного педагога, забезпечуючи здорову творчу та психологічну атмосферу для нових майбутніх перемог вихованців НВК у всіх сферах життя.