Серпнева педагогічна рада: Стратегічні вектори перспективного розвитку КЗ «ХСШ №5» ХОР на 2021/2022 н.р.

31 Серпня 2021

31 серпня 2021 року в Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради було проведено засідання педагогічної ради «Про підсумки роботи педагогічного колективу за 2020/2021 навчальний рік. Завдання на 2021/2022 навчальний рік».

Освітяни ознайомилися з результатами аналізу стану начальної, методичної, виховної та позашкільної роботи педагогічного колективу, з моніторинговим дослідженням навчальних досягнень учнів за минулий навчальний рік і організацією щодо соціального захисту, відпочинку та оздоровлення здобувачів освіти КЗ «ХСШ №5» ХОР. Провідною темою обговорення стало наголошення і затвердження стратегічних векторів перспективного розвитку закладу і завдання школи на 2021/2022 навчальний рік. Шляхи забезпечення слідування наданим векторам опрацювали і видали назагал методичні об′єднання школи, розробивши «дорожні карти» відповідно до напрямків своєї роботи.

Старт новому 2021/2022 надано. Тож нехай він буде успішним і вдалим для всіх!