П’ятий Всеукраїнський учнівський конкурс юних суспільствознавців “Кришталева сова”

14 Березня 2016

12 березня 2016 року у навчально-виховному комплексі з метою популяризації історичних, правових, філософських знань серед учнівської молоді, морально-духовного виховання школярів і формування у них демократичних цінностей, проведено п’ятий Всеукраїнський учнівський конкурс юних суспільствознавців “Кришталева сова”.  Організатор – Всеукраїнська Спілка викладачів суспільних дисциплін і громадянської освіти.

У конкурсі взяли участь 10 учнів 3-9 класів, а саме: Борщ Артем (3 кл.), Стрижкова Софія (4 кл.), Валєєв Дмитро (4 кл.), Верхогляд Софія (5 кл.), Гльоза Анастасія (6 кл.), Чарушин Володимир (6 кл.), Губа Кирило (7 кл.), Мішеніна Яна (9 кл.), Кривуля Олена (9 кл.), Вершкова Олена (9 кл.). На виконання тестових завдань з предметів «Я і Україна», «Історія», «Християнська етика», «Художня культура» і «Правознавство» було відведено 75 хвилин. По завершенні бланки відповідей разом з реєстраційними бланками для учнів і вчителів протягом дня було надіслано у м. Київ на адресу Оргкомітету, який повідомить про результати конкурсу  у найближчі 2 місяці. Тоді ми і узнаємо імена переможців.

Цей конкурс не тільки привертає увагу учнів до вивчення питань сучасного суспільства, ролі людини у його розвитку, а й допомагає молодому поколінню самовизначитися в особистих світоглядних позиціях, духовно – моральних та правових нормах і цінностях, сприяє формуванню людяності, гідності, толерантності  та любові до Батьківщини.