Проведено заходи в рамках тижня педагогічної майстерності педагогів природничо-математичного напрямку.

14 Листопада 2019

З 11 по 15 листопада 2019 року в Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа №5» Харківської обласної ради проведено заходи в рамках тижня педагогічної майстерності педагогів природничо-математичного напрямку.

11 листопада 2019 рокустартував новий проект – «Подорож моєї мрії». Колективна справа орієнтована на творчу самореалізацію, здобуття необхідних знань самостійно, формування вмінь застосовувати їх для розв’язання нових пізнавальних і практичних завдань. Дуже важливим є здобуття комутативних навичок – здатності працювати у різноманітних групах, виконуючи всілякі соціальні ролі (лідера, виконавця, посередника). Проект дає можливість ознайомитись з іншими культурами, різними точками зору на одну проблему. Метою проекту є формування уміння користуватися дослідницькими прийомами: збирати необхідну інформацію, вміти її аналізувати з різних точок зору, висувати різні гіпотези, уміти робити висновки.

12 листопада 2019 рокупрезентовано інформацію, яка нагадала дітям про депортацію українців з Лямківщини, Надсяння, Холмщини, Південного Підляшшя, Любачівщини, Західної Бойківщини у 1944 – 1951 роках.

13 листопада 2019 рокуздобувачі освіти мали змогу взяти участь у цікавих експериментах «Хімія, яка мене зачаровує».

14 листопада 2019 рокувідбулась екскурсія до Навчального центру «ЛандауЦентр» Харківського національного університету ім.В.Н.Каразина.

Наступним етапом здобувачі освіти разом із своїми педагогами систематизують матеріал, та представлять його у вигляді презентації.