Проведення профілактичної роботи з питань попередження суїцидальних проявів у підлітків

22 Лютого 2017

З метою організації та проведення профілактичної роботи з учнівською молоддю з питань попередження суїцидальних проявів у підлітковому середовищі в КЗ «ХС НВК» ХОР протягом лютого 2017 року серед учнів середньої та старшої ланки психологом Баул Н. А. проводяться групові тренінгові заняття з розвитку психосоціальної стійкості до можливих стресових ситуацій різного походження і характеру.

На заняттях використовуються вправи та ігри, що дають школярам можливість:

– краще розуміти себе, свої почуття, переживання, усвідомлювати власні цінності і бажання;

– вчитися виражати свої почуття і бажання так, щоб вони були зрозумілі для інших людей;

– успішно спілкуватися з однолітками  і дорослими, запобігати конфліктам;

– знімати емоційне напруження та нервове збудження.

При  потребі організовується робота груп зустрічей для батьків проблемних учнів  та проведення індивідуальних консультації з вчителями і батьками дітей із групи ризику.