Проведення профілактичної роботи з питань попередження суїцидальних проявів у підлітків та пропаганди психічного здоров’я

З метою організації та проведення профілактичної роботи з учнівською молоддю з питань попередження суїцидальних проявів у підлітковому середовищі в КЗ «ХС НВК» ХОР протягом березня 2017 року серед учнів середньої та старшої ланки практичним психологом Баул Н. А. проводиться індивідуальна робота (консультації, бесіди та заняття) з розвитку психосоціальної стійкості до стресових ситуацій різного походження і характеру.

В індивідуальній роботі з учнями використовуються набори асоціативних карток «Креатив -2» («Настрій, стани, емоції, почуття», «Життєві ситуації та кризи»), що дає можливість коректно виявити дітей, які відчувають самотність, ізольованість, переживають внутрішньоособистісні конфлікти, психологічні травми, непорозуміння в сім’ї або в колективі однолітків, наявність суїцидальних думок.

На заняттях використовуються вправи та методики, які дають можливість учням усвідомити свої почуття, прожити й прийняти їх, усвідомити цінність життя, знайти власні ресурси.

Організовано проведення індивідуальних консультацій з вчителями і батьками учнів середньої та старшої ланки.

Опубліковано 24 Бер 2017 в 18:00. Рубрика: Новини.
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через RSS.
Ви можете залишити коментар або трекбек до свого сайту.

Ваш коментар

Ви повинні увійти, щоб залишати коментарі.