Протипожежні тренування

7 Квітня 2016

7 квітня 2016 року згідно графіку спеціальних об’єктових навчань і тренувань з цивільного захисту в навчально-виховному комплексі пройшло протипожежне тренування, участь в якому взяли працівники та учні школи.

Головною метою проведення цього заходу є набуття персоналом та учнями НВК навичок і здатності самостійно, швидко і безпомилково орієнтуватися в ситуації при виникненні загрози пожежі і НС, визначати вирішальний напрям дій і вживати правильні заходи з попередження або ліквідації пожежі.

На підготовчому етапі тренування у закладі було проведено:  відкриті уроки в рамках вивчення предмету “Основи здоров’я” та виховні години за тематикою протипожежного тренування у підготовчому-12 класах; загальношкільний інформативний захід за темою «Новітні засоби захисту органів дихання та шкіри при надзвичайних ситуаціях, пов’язаних з пожежею та витоками побутового газу» (лікар-педіатр Пустовойт О. К.); вікторина за тематикою протипожежного тренування серед учнів 6-12 класів (заступник директора з виховної роботи Лаврикова Ю.С.) та обов’язковий змістовний інструктаж усіх категорій працівників школи на тему: «Правила безпечної поведінки в надзвичайних ситуаціях, пов’язаних з пожежами» (керівний склад евакогрупи).

В ході проведення тренування на практиці були відпрацьовані питання щодо порядку дій учасників навчально-виховного процесу у разі виникнення пожежі та план евакуації з приміщення школи. Завдяки злагодженим діям всього персоналу було вчасно оповіщено та евакуйовано всіх школярів з будівлі.

Після проведення тренувань відбулася оперативна нарада, на якій було підведені підсумки заходу.