Представники Українського товариства глухих і ЦП УТОГ в гостях у вихованців НВК

9 Жовтня 2018

9 жовтня 2018 року КЗ «ХС НВК» ХОР відвідали представники Українського товариства глухих і Центрального правління УТОГ (м. Київ), представники Полтавської обласної організації УТОГ, творчий колектив театру міміки та жесту «Райдуга» (м. Київ) та випускники НВК минулих років.

Делегація на чолі з головою Харківської обласної організації УТОГ Яковлевою О.В. ознайомилася з особливостями навчально-виховного процесу і умовами перебування дітей у закладі. Для гостей були проведені оглядові екскурсії до шкільного Музею сурдопедагогіки (куратор Когтєв А.В.), реабілітаційного кабінету (куратор Терехова І.Ю.), ЛЕГО-кімнати (куратор Астапова Ю.І.) та до інших приміщень НВК, що сприяють навчанню, вихованню і здоровому розвитку дітей з особливими потребами.  Візитери були приємно вражені чудовою матеріальною базою школи, естетично оформленими приміщеннями для навчання і відпочинку, талановитими й успішними учнями.

Спілкуючись зі старшими вихованцями представники ЦП УТОГ наголосили, що Українське товариство глухих завжди підтримувало й надалі буде підтримувати заклади спеціальної освіти для нечуючих, зокрема спеціальні школи.

Наприкінці відвідин гості приєдналися до численних привітань з Днем освітянина і відмітили, що саме завдяки професіоналізму і самовідданості педагогів школи дітям вдається успішно навчатись, розвиватись і знаходити своє призначення у світовому співтоваристві.