Представники Національної Поліції м. Харкова в гостях у КЗ «ХС НВК» ХОР

6 Травня 2019

06 травня 2019 року в рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху в Україні до Комунального закладу «Харківський спеціальний навчального-виховний комплекс» Харківської обласної ради завітали представники Національної Поліції м. Харкова. Основна тема зустрічі: попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

Молоді поліціанти поспілкувалися з дітьми та нагадали їм про обов’язкове дотримання правил дорожнього руху будь-де і будь-коли, акцентували увагу школярів на проблеми щодо забезпечення захисту життя та здоров’я дітей в процесі дорожнього руху, поліпшення засвоєння ними норм безпечної поведінки. Окремою темою стали правила користування громадським транспортом та поведінка в ньому, була проведена групова профілактична бесіда з учнями, що мають велосипеди, самокати, роликові ковзани і скейти. Гості дали відповіді на запитання старшокласників щодо кримінальної та адміністративної відповідальності у певних випадках та можливість співпраці нечуючої людини з поліцейськими. З малюками були проведені ігри, де кожний з бажаючих мав змогу відчути себе в ролі учасників дорожнього руху та захисників громадського порядку.

Дякуємо представникам Національної Поліції м. Харкова за візит, поширення знань про безпеку дорожнього руху і корисні поради!