Перший урок!

1 Вересня 2021

Пролунав дзвоник і покликав дітей на продовження свята! Нещодавно Україна відзначила 30-ту річницю своєї незалежності та 25 років головного Закону держави – Конституції України. Тож саме цим славетним подіям і був присвячений святковий захід у форматі квест, під час якого діти мають відчути себе справжніми патріотами рідної держави.

На території КЗ «ХСШ №5» ХОР було відкрито незвичайні осередки – Тематичні квести: для учнів 1-го класу – квест «Знайомство зі школою», для учнів 2-4 класів – квест «Люба моя Україно!» і для учнів 5-11 класів – квест «З Україною в серці». Отримавши маршрутні листи із завданнями, діти змагалися в обізнаності та ерудованості щодо своєї країни, показали себе справжніми патріотами під час проходження різноманітних квест-локацій за кожною віковою категорією. Поки малюки мандрували закладом і знайомилися з основними його приміщеннями, школярики-початківці після перегляду презентації «Це – наше, це – українське!» взяли участь в інтерактивній грі «Дизайнери українського костюму», склали з ЛЕГО прапор України і тризуба з пазлів, відшукали заховані у школі букви для милого кожному з нас слова – Україна. Старші діти відповідали на питання бліц-вікторин, за допомогою секретної абетки розшифровували відомі українські прислів′я, «ламали» голову у «металевих головоломках», малювали козака і збирали пазли «Стародавня гривня», «Україна в Європі», «Головні пам′ятки України» та  «Тваринний світ України». Працювали локації «Гордий мак», «Вільний листочок», «Непокірний барвінок» і «Об′єднанні стрічки» – назви містять в собі прагнення українців до свободи і це є провідною темою сьогоднішнього святкового дня.

Пройдено цікаві квести, закінчено першовересневе свято. Починаємо новий навчальний рік на позитиві! І виконуємо змалку заповіт великого Тараса – бережімо волю і незалежність України, поважаймо свій народ, шануймо себе і свою гідність! Тож хай нам всім щастить у цій дорозі!