Перший етап олімпіади з історії

24 Жовтня 2018

24 жовтня на базі КЗ «ХС НВК» ХОР відбувся І етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії України та Всесвітньої історії серед навчальних закладів інтернатного типу, в якому взяли участь наші учні середньої та старшої школи.

Завдання олімпіади мали на меті виявити об’єктивний рівень знань старшокласників з предмету, оцінити їхнє вміння встановлювати логічні зв’язки між історичною подією та подальшим розвитком державотворення, давати оцінку ключовим явищам в історії держав світу. Не зважаючи на певні складнощі , що виникали у наших дітей, учням вдалося на достатньо високому рівні виконати тестові завдання, доповнити речення, встановити відповідність тощо.

Автори найкращих робіт будуть відстоювати честь нашого закладу на ІІ етапі учнівських олімпіад з історії.

Бажаємо юним історикам успіхів у досягненні нових цілей!