Переможці конкурсу «Краща саморобка «Енергія навколо нас»

23 Грудня 2015

У рамках загальноосвітнього проекту для дітей «Світ безпечної енергетики» адміністрацією та профспілковим комітетом АК «Харківобленерго» з 1 квітня по 1 листопада 2015 року був проведений конкурс «Краща саморобка «Енергія навколо нас». Взяти у ньому участь запропоновано всім дітям від 3 до 16 років, які мешкають у м. Харкові та Харківській області.

Конкурс проводився з метою підвищення зацікавленості дітей та молоді до вивчення та дотримання основних правил електробезпеки. Підсумки з визначення переможців були підведені оргкомітетом 2 грудня 2015 року.

23 грудня 2015 року була проведена церемонія нагородження переможців цього конкурсу. З радістю повідомляємо, що серед переможців є вихованці нашої школи! Спеціальні призи отримали:

– у номінації “За декоративно-прикладне мистецтво в оформленні”:
Стадник Федір (учень 6-го класу) та Дрокін Данило (учень 6-го класу) – робота “Вітряк”,
– у номінації “За оригінальне оформлення”:
Мішеніна Яна (учениця 9-го класу) – робота “Моя школа в майбутньому”.

Вітаємо юних талантів з черговою перемогою!