Перемога у ІІ Обласному святі-фестивалі «Щедрий вечір»

20 Січня 2017

20 січня 2017 року в приміщенні КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбулося ІІ Обласне свято-фестиваль «Щедрий вечір», у якому взяли участь вихованці нашого навчально-виховного комплексу.

Захід започаткований Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Харківським обласними відділенням Всеукраїнського об’єднання ветеранів в рамках впровадження регіонального проекту «Різдвяна колядка». Проводиться з метою збереження та примноження культурної спадщини України, Слобожанського краю, вивчення традицій та звичаїв українського народу, сприяння їх подальшій популяризації серед дітей та учнівської молоді.

На свято були запрошені юні вокалісти, краєзнавці, народознавці, фольклорно-етнографічні гурти з районів області та м. Харкова. В народних традиціях та імпровізованих костюмах вони відтворили обряди зимового циклу різних регіонів України: вертепи, колядки, щедрівки, віншування.

Серед творчих колективів з позашкільних, загальноосвітніх навчальних закладів Харківщини наші учасники, особливі діти, виглядали одними з найкращих. Музично-хореографічна композиція «Забавлянки» у їх виконанні зайняла 3-те місце за номінацією «Обрядова дія». Професійне журі гідно оцінило рівень виконавської майстерності, емоційність виступу, сценічну культуру та естетику зовнішнього вигляду театру костюма «Аліса» з КЗ «ХС НВК» ХОР. Переможцям були вручені почесний диплом і пам’ятні подарунки.

Вітаємо наших талановитих учасників на чолі з керівником театру костюма «Аліса» Л. А. Моісеєвою – Літовченко і чекаємо на нові перемоги і здобуття!