Педагогічна рада «Шляхи реалізації Концепції національного виховання учнів (вихованців), формування в них національної самосвідомості в умовах сучасної школи»

11 Січня 2018

11 січня 2018 року в навчально-виховному комплексі відбулася педагогічна рада за темою: «Шляхи реалізації Концепції національного виховання учнів (вихованців), формування в них національної самосвідомості в умовах сучасної школи». Головні цілі та завдання цієї педагогічної ради – об’єднати зусилля колективу школи на підвищення рівня навчально-виховної роботи, спрямованої на забезпечення у молодого покоління розвинутої патріотичної свідомості і відповідальності, любові до Батьківщини, збереження та шанування національних традицій.

З головною доповіддю виступила заступник директора з виховної роботи Лаврикова Ю. С., яка довела, що на сучасному етапі розвитку України виникла нагальна необхідність впровадження нових системних заходів, спрямованих на посилення патріотичного виховання дітей та молоді – формування нового українця, що діє на основі національних та європейських цінностей підкреслила Юлія Сергіївна та підсумувала: «Патріотичне виховання у нашому закладі – складова національного виховання, головною метою якого є становлення самодостатнього громадянина-патріота України, гуманіста і демократа, готового до виконання громадських і конституційних обов’язків, до успадкування духовних і культурних надбань українського народу, досягнення високої культури взаємин».

Зі співдоповідями виступили: вихователь дошкільної ланки Панченко Т.В., учитель української мови та літератури в старших класах і класний керівник 9 кл. Север’янова О.А., вихователь 8 кл. Солдатенко В.Н., учитель історії та правознавства Сафронов М.О., вихователь 1-го кл. Клименко Н.М. і вихователь 7-го кл. Акіншин А.В. Всі доповіді були складені на основі  власного досвіду, представлені у вигляді презентацій.

Наприкінці роботи педагогічної ради був зачитаний проект рішення педради та проведена рефлексія: оцінка діяльності учасників педради, її корисність і результативність.