Олімпіада з української мови та літератури

13 Жовтня 2014

У навчально-виховному комплексі 10 жовтня 2014 року відбувся  І етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. У цьому традиційному щорічному заході взяли участь учні 7-12-х класів. Діти виявили високу активність та бажання перевірити свої знання з рідної мови та літератури. Завдання олімпіади складалися з тестів відкритого та закритого типу, завдань на встановлення відповідності, розгорнутих відповідей на запитання з висловленням власної думки.

Труднощі у школярів виникли при виконанні завдань на пояснення значень фразеологізмів та введення їх у речення, а також при виконанні творчого завдання були допущені орфографічні та стилістичні помилки. Призові місця посіли учні: Свириденко Софія (7 клас, ІІ місце), Борох Емілія (8 клас, ІІ місце), Савченко Станіслав (9 клас, ІІІ місце), Ковчуг Юрій (10 клас, ІІ місце), Мача Моніка, Хижняк Софія (11 клас, ІІІ місце), Осипенко Аліна (12 клас, ІІІ місце).

Вітаємо учасників та призерів олімпіади!

Бажаємо подальших успіхів і творчих злетів!