Новорічні пригоди

24 Грудня 2015

24.12.2015 у дошкільному підрозділі навчального закладу відбулося новорічне свята для дітей з порушеннями слуху. На це свято діти чекали цілий рік.

Новий Рік – родинне свято, яке об’єднує разом дітей і дорослих. Це свято мрій, надій та сподівань. Кожна дитина щиро вірить в те, що її бажання здійсниться…

Свято розпочалося новорічним хороводом, який зустрічав гостей. Діти багато танцювали, грали в рухливі ігри, веселилися. Дуже гарним був танок Снігуроньки та Сніжинок, під час якого всі гості перенеслися у казкову країну мрій, у світ дитинства. Дітям та гостям дуже сподобалися рухливі ігри: «Зберемо сніжки», «Чарівні сніжинки», «Передай рукавичку», «Хто швидше». Діти були активні, із задоволенням грали в ігри разом із Дідом Морозом та Снігуронькою.

Наприкінці свята всі діти отримали солодкі подаруночки від Діда Мороза і побажання рости здоровими та слухняними дітьми. Свято закінчилося дружнім хороводом, а герої пообіцяли повернутися до дітей через рік.

Отже, і ми всім вам бажаємо щастя, здоров’я, успіхів в Новому Році!

Нехай Рік Мавпи принесе кожному з вас мир та тепло у ваші оселі!

Нехай вам щастить!