Новорічна казочка.

24 Грудня 2014

24.12 та 25.12. 2014 року у дошкільному підрозділі нашого закладу відбулися новорічні свята у логопедичній групі та у групах для дітей з порушеннями  слуху.

Новий рік – це завжди казка, наприкінці  якої відбувається диво: з’являється Дід Мороз із подарунками, про які всі діти мріяли цілий рік. На новорічну казку чекають всі: і діти, і дорослі. Наша казочка була про Кізочку, яка принесла із собою жарти, загадки, вірші, пісні та ігри. У гості до дітей завітала Снігова Баба, яка водила хоровод із сніговичками. Грала з дітьми у рухливі ігри: «Прокоти снігову кулю між ялинками», «Виклади сніговичка». Дід Мороз із Снігуронькою розважали дітей іграми: «Заморозь-ка!», «Передай рукавичку», «Сніжки», водили новорічний хоровод. Дуже сподобався всім присутнім танок Снігуроньки із сріблястими сніжинками.

Наприкінці свята діти отримали довгоочікувані солодкі подарунки. Хочеться побажати всім – і дорослим, і дітям, щоб завжди вірили у дива, тому що під Новий рік збуваються навіть нездійсненні мрії!

З Новим Роком Вас, друзі! Нехай щастить!