Новий рік у дошколят

22 Грудня 2016

21 та 22 грудня пройшли святкові заходи у дошкільних групах НВК.

Яскраво прикрашена зала зустріла батьків вихованців та гостей свята. Новорічна казка захопила дітей і перенесла їх у світ дива, добра і незвичайних пригод.

Казкові герої Зима і Дід Мороз завітали до дітей, подарували їм новорічний настрій і незабутні враження. Діти порадували батьків виконанням пісень і танців.  Веселі хороводи біля новорічної ялинки і обов’язкові на кожному святі чарівні слова «Один, два, три ялинонька гори!» нікого не залишили  байдужими.  Батьки, у свою чергу, також мали змогу прийняти участь у святі, і, згадавши власне дитинство, поринути у спільний з дітьми хоровод.

З новорічними привітаннями звернулася до дітей і батьків адміністрація закладу. Наші давні друзі із Служби безпеки України в Харківській області   також привітали вихованців дошкільних груп і подарували їм солодощі.

Ми приєднуємося до привітань і бажаємо здоров’я і щасті в кожній родині. З новим роком!