Наші гості – студенти ХНПУ імені Г.С. Сковороди

21 Грудня 2017

Напередодні новорічних і різдвяних свят 21 грудня 2017 року до навчально-виховного комплексу разом зі своїми педагогами завітали студенти природничого факультету Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди. Візитери, які самі скоро стануть педагогами, вже не вперше із задоволенням відвідують наш заклад, набуваючи безцінного досвіду спілкування з дітьми.

Традиційно, разом із щирими привітаннями і солодкими подарунками, гості з університету привезли з собою веселі рухливі ігри, конкурси і забави, в яких із задоволенням прийняли участь майже всі школярі. З нагоди такого візиту вихованці нашого закладу підготували невеликий концерт, привітали студентів з майбутніми святами і вручили виготовлені власноруч пам’ятні сувеніри.

Всім присутнім дуже сподобалася така тепла зустріч. Дякуємо гостям за візит та чекаємо наступних спільних заходів!