Наші дівчата на подіумі Kharkov Fashion Days-2018

31 Березня 2018

31 березня 2018 року вихованці навчально-виховного закладу прийняли участь у фінальному дні фестивалю моди і дизайну Kharkov Fashion Days-2018, який цього року проходив у приміщенні Харківської Школи  Архітекторів.

Kharkov Fashion Days – це проект, спрямований на розвиток fashion-індустрії і fashion-культури в Харківському регіоні та в Україні в цілому. Фестиваль Kharkov Fashion відбувається щороку і триває 3 дні. Однією з головних цілей всіх заходів, що проводяться у рамках Kharkov Fashion Days – формування змістовного професійного середовища і простору, де  fashion розкривається у всіх своїх проявах: як окреме мистецтво і як найважливіша частина сучасної культури. Одним з основних заходів KhFD є сезонний показ колекцій дизайнерів і торгових марок.

Творчий колектив театру костюма «Аліса» (керівник Моісеєва-Літовченко Л.А)., який вже багато років є візитівкою КЗ «ХС НВК» ХОР, запрошується на цю модну резонансну подію не вперше. Шкільні модні колекції, виготовлені власноруч дітьми під керівництвом педагогів і представлені в оригінальній формі, давно стали до вподоби організаторам Kharkov Fashion Days. Цього разу дівчата на подіумі демонстрували колекції відомих харківських і українських дизайнерів, які стали переможцями у фестивальному конкурсі «Погляд у майбутнє. Східний регіон”. Наприкінці показу вони отримали пам’ятні  призи і дипломи.