Нагородження переможців конкурсу «Кришталева сова – 2015»

15 Травня 2015

У лютому цього року у нашому закладі традиційно відбувся етап Всеукраїнського інтерактивного учнівського конкурсу юних суспільствознавців «Кришталева сова – 2015».

Наші учні прийняли активну участь у конкурсі, максимально розкривши свій учбовий і творчий потенціал при виконанні завдань. А нещодавно стали відомими результати конкурсу, тож 14.05.15 на адресу нашого навчально-виховного комплексу надійшли сертифікати й дипломи переможців, яких серед наших учнів виявилося багато.

Дипломами учасника, що посіли перше місце у конкурсі, було нагороджено Кривулю Олену (8 кл.) у номінації «Християнська етика», Стадника Федора і Валєєва Дмитра (4кл.) у номінації «Я і Україна». Друге місце здобули: Попадюк Дмитро (9 кл.) у номінації «Художня культура» та Клявіна Аліна (8кл.) у номінації «Християнська етика». Третє місце у номінації «Християнська етика» розділили Губа Кирило (6 кл.) та Чарушин Володимир (5 кл.). Інші учасники конкурсу були відзначені сертифікатами та пам’ятними подарунками.

Вітаємо переможців конкурсу та бажаємо нових досягнень!